zdarsky.denik.cz - 12.5.2014 - Havlíčkobrodsko – Cestující, kteří využívají linkové autobusy na Havlíčkobrodsku, už nebudou za jízdné připlácet.To dopravci navýšili v souvislosti s celou řadou objížděk. Doplatky za ně, a to v celkové výši jednoho milionu korun, od 1. června uhradí ze své pokladny Kraj Vysočina.
Více na zdarsky.denik.cz

Organizační změny v KORDIS JMK, končí ředitel Jiří Horský
Veřejnou dopravou jelo v roce 2025 o 25 milionů lidí více
120 milionů eur na rozšíření sítě nabíjení elektrických…

