zdarsky.denik.cz - 12.5.2014 - Havlíčkobrodsko – Cestující, kteří využívají linkové autobusy na Havlíčkobrodsku, už nebudou za jízdné připlácet.To dopravci navýšili v souvislosti s celou řadou objížděk. Doplatky za ně, a to v celkové výši jednoho milionu korun, od 1. června uhradí ze své pokladny Kraj Vysočina.
Více na zdarsky.denik.cz

ACEA: Evropa se liší v podpoře bezemisních užitkových…
Výroba autobusů v Česku vzrostla na 1 442 kusů
Veřejná doprava v ČR: stát se podílí na jejím financování a…

