zdarsky.denik.cz - 12.5.2014 - Havlíčkobrodsko – Cestující, kteří využívají linkové autobusy na Havlíčkobrodsku, už nebudou za jízdné připlácet.To dopravci navýšili v souvislosti s celou řadou objížděk. Doplatky za ně, a to v celkové výši jednoho milionu korun, od 1. června uhradí ze své pokladny Kraj Vysočina.
Více na zdarsky.denik.cz

BYD posiluje evropský tým: Espinasse vede autobusový byznys
Veřejnou dopravou jelo v roce 2025 o 25 milionů lidí více
Výroba autobusů v Česku vzrostla na 1 442 kusů

