Busportal HP

Busportal

Servis

ABB poskytne dobíjecí infrastrukturu pro e-busy ve veřejné dopravě v Singapuru
Dobíjení pro čtyřicet elektrických autobusů i nabíjecí stanice pro elektrické vozidla integrované v čerpacích stanicích Shell. ABB svá řešení šíří v ostrovním státě Singapur.
Čtvrtek, 22. srpen 2019,rebus
Alexander Dennis se dalších pět let postará o double-deckery v Mexico City
Britský výrobce autobusů podepsal smlouvu na poskytování servisních služeb pro flotilu 90 Enviro500 v síti Metrobús. Pětiletou dohodu lze dále prodlužovat.
Pátek, 16. srpen 2019,rebus
Bonett otevřel další dvě nové CNG stanice v Česku
Jedna stanice vhodná i pro CNG autobusy a kamiony byla otevřena ve Strančicích u dálnice D1, druhá v Kladně na Tony Oil. Bonett posílil i plnící stanici v areálu ČSAD MHD Kladno.
Čtvrtek, 18. červenec 2019,rebus
Pražské autobusy mají nové mycí linky
Dopravní podnik zrekonstruoval mycí linky autobusů v Hostivaři, na Kačerově a ve Vršovicích. O očistě vozidel rozhoduje řidič.
Úterý, 16. červenec 2019,rebus
Výjimečný duben pro MOBILBOARD - získal povolení na reklamu v MSK
Dopravci v Moravskoslezském kraji mají povolení realizovat reklamu na vozidlech provozovaných v rámci ODIS. Jde o 350 autobusů.
Čtvrtek, 04. duben 2019,rebus
MOBILBOARD má další akvizici ve Středních Čechách
Celkem už 630 autobusů v oblasti Prahy a Středních Čech exkluzivně s reklamou Mobilboard, Back Board, MB Postery a dalšími novými formáty.
Úterý, 12. únor 2019,rebus
TEZAS používá nové zařízení pro servis autobusů
Na opravu havarovaných autobusů používá společnost TEZAS servis, jako první u nás, rovnací systém JOSAM. Zkrátí a zkvalitní servisní práce.
Středa, 09. leden 2019,rebus
Zachrání mikrovlnné zapalování spalovací motory?
Německý start-up MWI je přesvědčen, že nový systém zapalování může snížit spotřebu spalovacích motorů až o 30% a emise až o 80%.
Čtvrtek, 20. prosinec 2018,rebus
Alexander Dennis otevírá novou základnu v Singapuru
Jihovýchodní Asie je jedním z rozvíjejích se trhů ADL. Nové distribuční a školící zařízení bude sloužit jako centrum pro zákazníky pro tuto oblast.
Pondělí, 24. září 2018,rebus
Stříbrné jubileum: Omniplus školí řidiče autobusů už 25 let
Od roku 1993 jsou řidiči připravováni na to, jak rozpoznat a vyhnout se nebezpečí a nehodám. Omniplus vyškolil přes 18 000 řidičů autobusů.
Pondělí, 27. srpen 2018,rebus
TEZAS SERVIS
Mobilboard