Busportal HP

Busportal

Autobusy

Volánbusz ve velkém obnovuje flotilu
Maďarská autobusová společnost očekává brzy nové autokary NEOPLAN Tourliner. Převzala nová Volva a před nákupem plynových autobusů vyzkoušela Iveco Crossway LE NP.
Úterý, 14. červenec 2020,rebus
DSÚK si pronajme další autobusy, vyhlášený tendr na nákup vlastních ještě není uzavřen
Výběrové řízení na nákup až 90 autobusů není z důvodu změn v zadávací dokumentaci vyhodnoceno. Pro nově obsluhované oblasti od roku 2021 dopravce vozidla potřebuje, proto volí v předstihu náhradní řešení.
Středa, 08. červenec 2020,rebus
Dopravní podnik města České Budějovice pořizuje nové článkové autobusy
Českobudějovický dopravní podnik vyhlásil tendr na devět nízkopodlažních kloubových dieselových autobusů pro městskou dopravu. Nabídky očekává do 10. srpna.
Úterý, 07. červenec 2020,rebus
VDL dodává 65 minibusů na Kypr
V oblasti Nikósie a Larnacy bude od neděle 5. července v provozu 220 nových autobusů. Standardní dodává čínský King Long a 65 minibusů VDL ve spolupráci s Mercedes Benz.
Čtvrtek, 02. červenec 2020,rebus
Nový autobus Novo Citi Life pro pelhřimovskou MHD
ICOM transport po úspěšném zkušebním provozu na čtyřech městských linkách v Pelhřimově osmimetrový minibus od společnosti TURANCAR.CZ koupil.
Úterý, 30. červen 2020,rebus
100 autobusů Iveco Crossway pro Cotral v Itálii
Iveco Bus a Romana Diesel dodaly prvních deset autobusů Iveco Crossway LE pro regionální dopravu v italském regionu Lazio. Dorazily z České republiky.
Pondělí, 29. červen 2020,rebus
Scania a Volvo dodávají 555 autobusů do Santiago de Chile
Santiago obnovuje svůj systém veřejné dopravy RED 550 autobusy od švédských výrobců. 355 vozidel začala přivážet Scania, Volvo dalších 200. V autobusech je také česká stopa.
Pátek, 26. červen 2020,rebus
Nové minibusy Iveco First FCLEI do Bratislavy
Dopravní podnik Bratislava uzavřel výběrové řízení na osm nových minibusů. Vozidla vyrobená ROŠERO - P dodá dealer značky IVECO BUS na Slovensku Corex.
Čtvrtek, 25. červen 2020,rebus
Maxitendr Arriva Italia na 550 autobusů
Italská dceřiná společnost německé Deutsche Bahn vyhlásila výběrové řízení na tříletou rámcovou dohodu na nákup 550 autobusů. Nová vozidla jsou určena na sever Itálie.
Pondělí, 22. červen 2020,rebus
Daimler Buses bude prodávat autobusy Mercedes-Benz ve Vietnamu
Německý výrobce autobusů se spojil s vietnamským karosářem THACO. Podvozky pro autobusy bude dodávat závod Mercedes-Benz São Bernardo do Campo v Brazílii.
Pondělí, 22. červen 2020,rebus
C.I.E.B
MAN Neoplan
Zliner