Coach Euro Test 2017: Blíží se vyhlášení vítěze Coach of the Year 2018 - ANKETA ukončena
Na švédském okruhu Mantrop Park nedaleko Lönkopingu proběhly testovací jízdy Euro test 2017. Foto Michal Štengl
Další
Ocenění získá na veletrhu Busworld už 19. října jeden z šestice autokarů: Irizar i8, Iveco Evadys, Mercedes-Benz Tourismo, Neoplan Tourliner, Scania Interlink RD a VDL Futura FFD2. Známe vítěze.
Pondělí, 16. říjen 2017, rebus

Tipování bylo ukončeno ve čtvrtek 19. října večer po vyhlášení vítěze TOP autobusu roku 2018. Trochu překvapivě se naši čtenáři shodli na vítězi s porotou. Ocenění Coach of the Year 2018 získal Irizar i8.

Eurotesty všech šesti kandidátů proběhly první zářijový víkend na švédském okruhu Mantrop Park nedaleko Lönkopingu. Česká republika měla na eurotestech svého nového zástupce -  Michala Štengla, šéfredaktora magazínu TRANSPORT A LOGISTIKA, který letos sice ještě nebyl právoplatným členem poroty s možností hlasování, ale již příští ročník bude za Českou republiku rozhodovat o nejlepších autobusech a autokarech v Evropě. Cestou Michala jsme našim čtenářům mohli popsat, jak takové testování vypadá a z jeho reportáží a fotek si může každý vybrat svého vítěze. Budeme rádi, pokud svůj názor vyjádříte prostřednictvím naší ankety. 

Pro připomenutí jsou jednotlivé reportáže zde:

Iveco Evadys

Irizar i8

Mercedes-Benz Tourismo

Neoplan Tourliner

Scania Interlink RD

VDL Futura FFD2

Jak probíhá testování?

O výsledku soutěže Coach of the Year 2018 budeme informovat co nejdříve po vyhlášení v Kortrijku.

Vážíme si toho, že prvním členem jury byla za Českou republiku Dagmar Braunová, šéfredaktorka našeho magazínu BUSportál. Za právoplatného člena poroty prestižní soutěže Coach of the Year byla přijata i přesto, že BUSportál je pouze internetové medium. Pravidla soutěže požadují tištěný časopis.

Irizar i8. Foto Michal Štengl
Iveco Evadys. Foto Michal Štengl
Mercedes-Benz Tourismo RHD. Foto Michal Štengl
Neoplan Tourliner. Foto Michal Štengl
Scania Interlink RD. Foto Michal Štengl
VDL Futura FFD2. Foto Michal Štengl
Doporučujeme
Výstavy a veletrhy