Minibus Mercedes-Benz Sprinter: Deset úspěšných let
Jubilejní model: Sprinter Travel 65 - 10 Year Edition. Foto Daimler
Další
Jubilejní model: Sprinter Travel 65 - 10 Year Edition.
Úterý, 22. srpen 2017, rebus
Deset let maximálního komfortu pro malé skupiny cestujících
Individuální klubový výletní autobus až pro 18 cestujících
Minibus Mercedes-Benz

Sprinter Travel 65 je vlajkovou lodí segmentu minibusů Mercedes-Benz od roku 2007. Nyní tento oblíbený a osobitý minibus oslavuje své narozeniny 10letou edicí. Jubilejní model je limitován na 50 vozidel a jeho exkluzivní design a velkorysá výbava, včetně poprodejního balíčku, jsou velmi přesvědčivé.

Deset let maximálního komfortu pro malé skupiny cestujících
V polovině roku 2006 došlo k uvedení generace minibusů Mercedes-Benz. Základním modelem byl poslední Sprinter. O rok později oslavil Sprinter Travel 65 svou premiéru na veletrhu Busworld Kortrijk 2007 jako vlajková loď mezi kompaktními autobusy. Komplexní přestavba v roce 2013 zahrnovala přechod na normu Euro VI a reorganizaci prostoru pro cestující.

Navržen s typickou nadčasovou elegancí
Sprinter Travel 65 je autentický autobus Mercedes-Benz s jeho kvalitou, komfortem, funkčností a konstrukcí. S výrazným tvarem šipky, velkorysým zasklením včetně panoramatického čelního skla a harmonickou a výraznou zadní částí je nezaměnitelný. Sprinter Travel 65 je kompletně originál Mercedes-Benz.

Přesný komfort jízdy - jako standard
Velkorysé, elektricky ovládané veře a dvouschodový přístup usnadňují cestujícím vstup. Cestovní prostor má boční okna s dvojitým zasklením, samostatnou klimatizaci pro řidiče a cestující, vytápění konvektorem a sedačky TSX známé z velkých cestovních autokarů. Opěrky rukou, úložný prostor zavazadlového prostoru s bočními větracími otvory, servisní sady s čtecími místy a oddělenými větracími otvory jsou standardní, stejně jako záclony, velká zavazadlový prostor a vzduchově odpružená zadní náprava. Dobře navržené ergonomické sedadlo pro řidiče s nastavitelným volantem a celá řada asistenčních systémů usnadňují práci řidiči a zvyšují bezpečnost jízdy.

Individuální klubový výletní autobus až pro 18 cestujících
Sprinter Travel 65 nabízí autobusovým společnostem velkou volnost pro individuální uspořádání prostoru pro cestující, může mít 15, 16, 17 nebo 18 sedadel pro cestující. Pro interiér je k dispozici četné barevné provedení i druh materiálu. Podle požadavku lze doplnit sedadlo pro turistické průvodce, lednici a další doplňky.

Zdroj: Daimler
Jubilejní model: Sprinter Travel 65 - 10 Year Edition
Jubilejní model: Sprinter Travel 65 - 10 Year Edition. Foto Daimler