IC Busy do Německa
IC Bus Praha - Německo, foto Arriva
Další
Arriva ve spolupráci s Deutsche Bahn dopravuje cestující z Prahy do Lipska, Norimberku, Mannheimu, Mnichova a zpět.
Pátek, 19. květen 2017, rebus

IC Busy každý den spojují Prahu  s Mnichovem, Norimberkem, Mannheimem/Heidelbergem a Lipskem. Dopravce nabízí akční ceny, cestující do 15 let jede zdarma. Kromě eshopu Arrivy můžete jízdenky koupit také na eShopu amsbus.cz s přímými prokliky z vyhledávače spojení IDOS a také v rámci sítě kanceláří AMSBus v celých Čechách a na Slovensku.
 
„Chceme maximálně využít synergie se skupinou Deutsche Bahn, jejíž jsme součástí. Přímý nákup jízdenek na IC Bus Deutsche Bahn do Německa tak dostáváme prostřednictvím našeho eshopu i na Slovensko, pro slovenské cestující našimi vlaky mezi Nitrou, Trenčínem a Prahou. To je pro slovenský trh novinka. Bez problému si teď u nás pořídíte i jízdenku třeba z Piešťan do Norimberku,“ říká Jiří Nálevka, obchodní ředitel Arriva.
 
Arriva se tak nově zapojuje do mezinárodní sítě a nabízí mezinárodní jízdenky. Můžete například koupit jízdenku Nitra – Lipsko, Olomouc – Norimberk, Benešov – Heidelberg atd. Nejdříve vlak, potom autobus, ale vše při jednom nákupu. Nejde jen o vlaky, vše je propojeno i s dálkovými autobusy Arrivy, pokud mají stejné přestupní body jako IC Bus (Florenc a Hlavní nádraží). 

Zdroj a více informací: Arriva

Prodejní kanceláře AMSBus ČSAD SVT Praha v České republice.
Prodejní kanceláře AMSBus ČSAD SVT Praha na Slovensku.