ČSAD JIHOTRANS České Budějovice:
Nově otevřený značkový servis Volvo.
Další
Ze slavnostního otevření značkového servisu užitkových vozidel VOLVO v pátek 10. června.
Neděle, 12. červen 2005, dabra
ČSAD JIHOTRANS a.s. a VOLVO Truck Czech spol. s r.o. slavnostně otevřely značkový servis užitkových vozidel VOLVO v areálu ČSAD JIHOTRANS v Českých Budějovicích. Návštěvníci měli možnost si prohlédnout nově otevřené prostory dílny, zákaznického servisu a skladu náhradních dílů a získat mnoho odborných informací. Na odpoledne byl připraven bohatý doprovodný program, během kterého byl také předán certifikát o dosažených třech milionech kilometrů bez nehody Janu Dobiášovi - na BUSportálu viz:

Profesionální řidič překonal hranici tří milionů kilometrů bez nehody.

ČSAD JIHOTRANS zaujímá přibližně třetinu na trhu dopravních služeb v Jihočeském kraji v nákladní i osobní dopravě. Kromě linkové osobní a nákladní dopravy provozuje i servisní služby, přepravu kusových zásilek a cestovní kancelář. Ve skupině s ČSAD STTRANS zaměstnává téměř 1200 pracovníků, v autoparku roku 2004 jezdilo 327 nákladních automobilů a 203 autobusů. Práce na právě otevřeném servisu Volvo společnost zahájila v březnu 2004. Firma získala v roce 2004 "Evropskou opravárenskou smlouvu na autorizovaný servis VOLVO". V tomtéž roce společnost také mj. otevřela nové autobusové nádraží v Týně nad Vltavou a pneuservis ve Vimperku. Strategií ČSAD JIHOTRANS do budoucna je posilování postavení na trhu s udržením úrovně tržeb, snižování nákladů a obnova vozového parku.
Foto BUSportál
Zástupci Volvo Truck, ČSAD JIHOTRANS, ministerstva dopravy, Českých Budějovic a Jihočeského kraje.
Slavnostní přestřižení pásky.
Ředitel ČSAD JIHOTRANS Robert Krigar blahopřeje třímilionáři Janu Dobiášovi k ujetým kilometrům bez nehody - Jan Dobiáš se sám ještě chystá na další půlmilion.
Záběr dílny z patra budovy.
Zákaznické zázemí.
Sklad náhradních dílů.
BUSportál zaujal zcela nový hotelbus, ačkoliv je postaven na trucku (Volvo)
Interiér hotelbusu.
Tradice hotelbusů v JIHOTRANSU - tento je postaven v klasické sedmičkové Karose.
Kousek klasické historie - PRAGA RND a ŠKODA 706 RTO (uprostřed valník ŠKODA)
Odtahové vozidlo MAN.