TEMSA dodala pro novou turistickou sezónu v Turecku flotilu 85 autokarů
Nová turistická sezóna v Antalyi je s novými autokary pro pět významných cestovních agentur zahájena. Po loňském ztrátovém roce čekají na návrat turistů.
Pátek, 16. dubna 2021, rebus
Zatímco u nás i dalších evropských zemích turistický ruch stále stagnuje a turistické autobusy se téměř neprodávají, v Turecku jsou již připraveni. Pět významných agentur v cestovním ruchu v oblíbené Antalyi pořídilo celkem 85 nových autokarů od domácího výrobce TEMSA. Ta urychlila výrobu a dodala svým dlouholetým zákazníkům 85 vozidel. Pět společností, Zemzem Turizm, Kıraç Turizm, Aksu Turizm, Şekerler Turizm a Sorkun Petrol, vstupuje do letní sezóny 2021 s novými autobusy a s nadějí. Přestože odvětví cestovního ruchu během pandemie v zemi také enormně utrpělo, věří, že urychlením očkování a i díky přijatým opatřením se zvýší počet turistů a bude možné vyrovnat ztráty z minulého roku.

Zemzem Tourism, která koupila 55 autokarů TEMSA, patří mezi přední přepravní společnosti v Antalyi, na trhu působí 20 let. S TEMSA obchoduje 13 let a a téměř 10 let už jiné autobusy nekupuje, ve flotile jich má 400. Obliba vozidel značky TEMSA je dána nízkou spotřebou paliva a vysokou kvalitou poprodejního servisu. Pro TEMSA je vůbec prvním zákazníkem. Nakupuje každý měsíc a na začátku dubna do flotily přidala 10 turistických autobusů Safir, 35 ks Prestige a 10 autokarů Maraton. Právě Maraton má v Antalyi největší perspektivu.


K předání nových autobusů v Antalyi došlo na přelomu března a dubna. Foto TEMSA
Ve většině z pěti cestovních agentur dominují autobusy od TEMSA. Foto Zemzem Tourism
C.I.E.B
Zliner
Volvo DD