TEZAS a.s. - servis, pneucentrum, náhradní díly, mycí zařízení, aut.dealer KAROSA
SolBus Servis - opravy autobusů Beulas, prodej a servis kuchyněk Frenzel
Poličské strojírny a.s. Polička
Bonavia servis, a.s. - opravy a údržba autobusů, kamionů, přívěsů a návěsů, autoumývárny, měření emisí, autorizovaný servis tachografů, výměny olejů a mazání vozidel, opravy autoplachet, prodej náhradních dílů, odtahy vozidel, smluvní servis firmy FERRODO
MOLPIR CZ - audio, video, navigace
Iveco Bus s největším výrobním závodem IVECO CR, největším tuzemským výrobcem autobusů.
VOLVO BUS Corporation Autobusy pro městskou, příměstskou, meziměstskou a dálkovou dopravu.
EvoBus ČR
Záruční a pozáruční opravy a údržby vozidel MAN včetně výměn olejů. Servis retardérů Voith, nezávislých topení a klimatizace firmy Webasto a servis Knorr autobrzdy.
ZLINER - dealer, servis, přestavby KAROSA
AUTO-COLOR, s.r.o. Antikorozní ochrana a konstrukční lepení DINOL při opravách vozidel - schválení KAROSA (lepení "opláštění", lepení autoskel), stěrkové tmely pro přípravu pod lak DINOL, autolaky DeBEER a veškeré navazující materiály a pomůcky. Technické poradenství, zařízení, materiály, školení pracovníků, certifikace.
ČSAD ANEXIA, spol. s r.o., RAKOVNÍK - záruční a pozáruční opravy, prodej náhradních dílů pro vozidla DAF a Karosa, návěsy KÖGEL a vozidla vybavená nápravami SAF a BPW. NON-STOP služba v systémech: ITS DAF, NDS DAF
TBS - Truck Bus Servis a.s. Telnice - opravářské centrum pro nákladní vozidla a autobusy a oficiálním dealer autobusů značky KAROSA.
FTL - First Transport Lines a.s. Prostějov - autorizovaný servis VOLVO v Prostějově a Brně, servis KAROSA, servisní služby pro autobusy i nákladní auta.
Connex Praha, s.r.o. - opravy autobusů, stanice měření emisí, cejchování tachografů.
ČSAD JIHOTRANS a.s.- Opravy nákladních a přípojných vozidel a autobusů, TRUCK a BUS CENTER. Nepřetržitá odtahová a vyproštovací služba
AUTOSPED JABOR, spol.s r.o. - autoplachty, reklamy
SENAP SERVIS, s.r.o.
Kars spol.s r.o. - opravy, generální opravy, modernizace a přestavby autobusů, STK, instalace a revize klimatizací, karosářský servis včetně oprav a výměn rámů autobusů.
Bítešská dopravní společnost s.r.o.- autorizovaný servis MAN, servis KAROSA