CZECHBUS 2017: Výsledky ARRIVA GRAND PRIX
Soutěž o nejlepší expozici vyhrává MOLPIR Group CZ a SCANIA CZECH REPUBLIC. Zvláštní cenu poroty získalo VOLVO GROUP CZECH REPUBLIC za působivou expozici v severském stylu.
Čtvrtek, 30. listopad 2017,rebus

Atraktivitu a originalitu stánků všech vystavovatelů na letošním veletrhu hodnotila porota ve složení: Ing. Antonín Macháček, předseda, Ing. Jan Čermák, Prof. PhDr. Dušan Pavlů, CSc., Ing. Jan Spousta, Ing. arch. Aleš Vyjidák a PhDr. Jan Novotný.

Hodnocení probíhalo dvoukolově. Na základě individuálního  hodnocení byly vytipovány expozice nominované do 2. kola. Na  společném zasedání pak dospěla porota k těmto jednomyslným závěrům:

Kategorie do 100 m2

3. místo – ASFINAG Maut Service GmbH
2. místo – Ing. Ivo Herman, CSc.
1. místo, GRAND PRIX – MOLPIR Group CZ, a.s.

Kategorie nad 100 m2

3. místo – MAN TRUCK & BUS CZECH REPUBLIC s.r.o.
2. místo – AD TECHNIK, s.r.o.
1. místo, GRAND PRIX -  SCANIA CZECH REPUBLIC  s.r.o.

Zvláštní cena poroty

Zvláštní cenu ARRIVA CZECHBUS 2017 získává za jednoduchou, avšak výrazně působivou expozici v severském stylu
VOLVO GROUP CZECH REPUBLIC, s.r.o.

Tradiční a populární soutěž o nejlepší expozici na veletrhu CZECHBUS vstupila do dalšího ročníku s novým partnerem a upraveným názvem: ARRIVA GRAND PRIX CZECHBUS 2017. Jeden z největších dopravců u nás se podílel na hodnocení a ocenění expozic na jediném veletrhu hromadné dopravy v ČR.

V roce 2016 získala v kategorii do 100 m2 Grand Prix společnost ŠKODA Electric, a.s., v kategorii nad 100 m2 se tímto oceněním pyšní SOR Libchavy, spol. s r.o. a zvláštní cenu poroty za kompletní prezentaci produktové řady obdržela společnost IVECO CZECH REPUBLIC, a.s.

Kategorie do 100 m2 - 1. místo, GRAND PRIX – MOLPIR Group CZ, a.s.
Kategorie nad 100 m2 - 1. místo, GRAND PRIX - SCANIA CZECH REPUBLIC s.r.o.
Zvláštní cenu ARRIVA CZECHBUS 2017 získává za jednoduchou, avšak výrazně působivou expozici v severském stylu VOLVO GROUP CZECH REPUBLIC, s.r.o.
Zpět