Nové palubní počítače od společnosti Herman systems nahradí stávající technicky i morálně dosluhující pokladny a umožní zavedení placení jízdného bankovní kartou. Hotovo má být za rok.
Čtvrtek, 04. říjen 2018,rebus
Společnost Commercial Vehicle Group na veletrhu představila komfortní sedadla pro řidiče a nové technologické výrobky pro autobusy a nákladní vozidla.
Čtvrtek, 04. říjen 2018,rebus
Zastávky městské dopravy budou vybaveny informačními panely s aktuálními odjezdy vozidel. Přibyde nový dispečink, webový portál a mobilní aplikace s informacemi o provozu.
Středa, 03. říjen 2018,rebus
Lucembursko je první zemí na světě s multifunkčním nabíjecím řešením od Heliox. Umožňuje nabíjet elektrické autobusy s různým rozhraním pomocí jedné rychlé nabíječky Heliox OC.
Pondělí, 01. říjen 2018,rebus
Už dva roky ve Vídni testují interaktivní zastávkové jízdní řády. Reakce cestujících je pozitivní,  dopravní podnik proto chystá jejich rozšíření.
Pondělí, 23. červenec 2018,rebus
Kontrakt na dodávky informačních LED systémů pro 400 nových autobusů vyráběných tureckým Otokarem pro dopravní podnik RATB Bukurešť je pro Bustec největším ve východní Evropě.
Čtvrtek, 21. červen 2018,rebus
Výhodou nového označníku je čitelnost, nižší spotřeba energie a větší množství informací pro cestující, kterým se zobrazuje odjezd nejbližšího spoje a mohou listovat jízdními řády.
Pátek, 15. červen 2018,rebus
Široké spektrum dopravně informačních systémů pro veřejnou dopravu představí firma Herman na veletrhu, který začíná už 6. března v Karlsruhe.
Pátek, 02. březen 2018,rebus
Mikroelektronika jede na mezinárodní výstavu o inteligentních systémech pro dopravu do německého Karlsruhe s téměř kompletní řadou svých produktů.
Středa, 28. únor 2018,rebus
Ještě v tomto roce bude mít Brno moderní řídící, informační a dispečerský systém pro řízení městské dopravy.
Pondělí, 26. únor 2018,rebus