Busportal HP

Busportal

Pro cestující

ČSAD Havířov vyjelo na Hlučínsku
Na deset linek nasadil dopravce 32 nízkopodlažních vozidel na CNG vybavených dle Technických a provozních standardů Moravskoslezského kraje. Nově pořídil autobusy IVECO Crossway a Scania.
Pátek, 19. červen 2020,rebus
Na Slovensko po otevření hranic jezdí už několik dopravců
V pátek 19. června poprvé vyjel na Slovensko spoj Turancar do Bratislavy a Banské Bystrice. V průběhu celého týdne z Prahy jedou RegioJet, FlixBus nebo Tourbus. Další spoje z Plzně a Brna.
Pátek, 19. červen 2020,rebus
Ve čtvrtek 18. června vyjel z Prahy první pravidelný spoj do Chorvatska
Ranní spoj vyjíždějící před 9 hodinou z autobusového nádraží Florenc přes Vídeň, slovinskou Lublaň do Rijeky byl vyprodaný. Zhruba polovina cestujících nastoupí ve Vídni.
Čtvrtek, 18. červen 2020,rebus
FlixBus vyráží do Polska, Nizozemska a Německa
Ve čtvrtek 18. června začínají jezdit spoje do Německa, Rakouska, Polska, Nizozemska, do Bratislavy a do Chorvatska. K Jadranu se tento týden autobusem ještě dostaneme.
Středa, 17. červen 2020,rebus
ČSAD autobusy Plzeň: historie a budoucnost?
Historie ČSAD Plzeň se začala psát v roce 1949, jako státní podnik zajišťovala autobusovou dopravu v Západočeském kraji. Na konci svého působení na krajských linkách denně vypraví na cestu 370 autobusů.
Pátek, 12. červen 2020,rebus
FlixBus obnovuje mezinárodní spoje na Slovensko, od příštího týdne i do Chorvatska
V pondělí 15. června vyjede z Prahy do Košic a 18. června do Bratislavy, ve stejný den se spojení vrátí na trasu Rijeka - Lublaň/Maribor – Vídeň – Praha – Berlín.
Středa, 10. červen 2020,rebus
Cyklobusy vyjíždí i na Slovensku
Slovensko bude pro Čechy letos zřejmě atraktivní dovolenkovou destinací. Hodit se mohou cyklobusy, které pojedou do Terchové, na Banskobystricku, na Oravě nebo na Liptově.
Pátek, 05. červen 2020,rebus
RegioJet posiluje další autobusové spoje
Od pondělí 25. května navyšuje spojení z Prahy do Drážďan a Berlína. Startuje také IC Bus do Norimberku. V provozu je polovina původních spojení RegioJet.
Neděle, 24. květen 2020,rebus
FlixBus obnovuje další vnitrostátní linky
V pátek 22. května vyjel první spoj FlixBus z Prahy do Českého Krumlova. Za týden začne i s linkou do Brna. Po útlumu v době nouzového stavu se vrací omezeně další dvě linky.
Pátek, 22. květen 2020,rebus
Turistické linky na Liberecku zahajují provoz
Od soboty 16. května se částečně obnovují autobusové a vlakové spoje, vyjedou také cyklobusy do Jizerských hor a Krkonoš. Novinkou je linka do Českého Švýcarska.
Pátek, 15. květen 2020,rebus
Rošero P
IDOS