Pro cestující

Od začátku roku zavedly Plzeňské městské dopravní podniky nový typ přenosného předplatného jízdného na Plzeňské mini, malém žlutém přívěsku třeba na klíče.
Pondělí, 07. leden 2019,rebus
V průběhu víkendu se odboru dopravy krajského úřadu Ústeckého kraje ve spolupráci s několika dopravci podařilo zajistit dostatečný počet autobusů a řidičů. Jízdné bude zdarma.
Neděle, 06. leden 2019,rebus
TD BUS odstoupilo od smluv na zajišťování dopravní obslužnosti v oblastech Podbořansko, Vejprtsko a Lounsko. Rada kraje považuje tento krok za neplatný. Aktuálně.
Čtvrtek, 03. leden 2019,rebus
Důvodem je malý počet řidičů, kteří přecházejí od stávajícího dopravce k novému - Dopravní společnosti Ústeckého kraje. Školní spoje pojedou bez omezení.
Pátek, 28. prosinec 2018,rebus
Milovníci zimních sportů se dostanou na své oblíbené svahy do některých hor skibusy poprvé 26. prosince.
Úterý, 25. prosinec 2018,rebus
Od 9. prosince vozí cestující na území Bruntálska, Krnovska, Rýmařovska a části Novojičínska nové nízkopodlažní autoubusy SOR společnosti Transdev Morava.
Pondělí, 17. prosinec 2018,rebus
Po 10 letech doznal IDOS změn v grafice a ve funkčnosti. Cílem je zlepšit uživatelskou přívětivost aplikace a zjednodušení plánování cesty a nákup jízdních dokladů.
Úterý, 11. prosinec 2018,rebus
Kampaň dopravního podniku vyzývá ke slušnosti a bezpečnosti v prostředcích městské dopravy.
Pátek, 07. prosinec 2018,rebus
Cestující na lince TRADO-BUS na Vysočinu se od 10. prosince svezou novým autobusem Mercedes Tourismo s polepem a vyšším standardem služeb FlixBus.
Čtvrtek, 06. prosinec 2018,rebus
K novému designu laviček, odpadkových košů a stojanů na kola se přidává i nový design zastávkového přístřešku a zábradlí. První novou zastávku uvidíme za rok.
Čtvrtek, 06. prosinec 2018,rebus