Busportal HP

Busportal

Trucky

IVECO představilo nové závodní vozy S-WAY R
Po pěti měsících vývoje a testování závodníci týmů Hahn Racing a Schwabentruck předvedli nové kamiony na zkušební dráze. Jsou to ale parádní závoďáky.
Čtvrtek, 21. květen 2020,rebus
Jak se přepravuje vyprošťovací tank pro vykolejené vagóny? Novými tahači Volvo
Volva FH16 750hp budou pomáhat Správě železnic při likvidaci břemen s váhou přes 100 tun. Jedno bude v Praze, druhé v Přerově.
Sobota, 16. květen 2020,rebus
Scania pomáhá hasičům
Scania Česká republika zapůjčila Hasičskému záchrannému sboru ČR nákladní vozidlo R 450 s návěsem pro humanitární pomoc Řecku. 
Pondělí, 27. duben 2020,rebus
Volvo Trucks uvádí na trh novou generaci nákladních vozidel
Den před oficiálním uvedením čtyř nových nákladních vozidel přichází Volvo s filmem Věž, který demonstruje jejich výkon a sílu. Věž z vozidel i většina efektů je skutečná.
Středa, 26. únor 2020,rebus
ASKO nasazuje elektrická nákladní vozidla Scania s palivovými články
Čtyři elektrická nákladní vozidela s vodíkovým pohonem a vodíkové čerpací stanice zahájila provoz v norském Trondheimu. Přednosti a úskalí pohonu na vodík.
Čtvrtek, 20. únor 2020,rebus
SCANIA CO2NTROL CUP 2020
Scania opět přichází se soutěží pro majitele a řidiče nákladních vozidel. Během tří měsíců se bude vyhodnocovat skóre Scania Driver Support, spotřeba, přepravní výkon a další kritéria.
Úterý, 11. únor 2020,rebus
IVECO, FPT Industrial a Nikola Corporation budou spolupracovat na dopravě s nulovými emisemi
Hlavním cílem dohody o společném podniku a spolupráci je uvést na evropský trh nákladní vozidla s palivovými články a elektrickými bateriemi.
Neděle, 29. prosinec 2019,rebus
Volvo Trucks zahajuje prodej elektrických nákladních vozidel pro města
Nákladní Volvo FL a Volvo FE začne vyrábět švédský výrobce v březnu 2020. K dostání budou ve Švédsku, Norsku, Německu, Švýcarsku, Francii a Nizozemí. 
Úterý, 10. prosinec 2019,rebus
Nový IVECO S-WAY v České a Slovenské republice
IVECO představuje nové nákladní vozidlo na dlouhé vzdálenosti zaměřené na řidiče. Pro zákazníky připravilo slavnostní uvedení na trh na brněnském hradu Špilberk a Masarykově okruhu.
Pátek, 15. listopad 2019,rebus
Volvo Trucks zahajuje celosvětově největší klání servisních pracovníků VISTA
Od pondělí 30. září je možné se registrovat do soutěže Volvo International Service Training Awards. Očekává se účast až 20 tisíc techniků z globální servisní sítě Volvo Trucks a Volvo Buses.
Středa, 11. září 2019,rebus
Všechny články od nejnovějších
Informační stojany
Kampaň Volvo 2018
Rally Dakar 2018