Busportal HP

Busportal

Koleje

Škoda Transportation dodá soupravy metra do Varšavy
Až 45 šestivozových souprav metra pro polskou metropoli za necelých 8 miliard korun. Škodovka po dvou letech rozhodování získala jeden z největších tendrů v Evropě.
Čtvrtek, 10. říjen 2019,rebus
Škodovácké tramvaje svezly první cestující v německém Chemitzu
Dvě tramvaje ForCity ze Škody Transportation s nerezovou konstrukcí a nejmodernějšími technologie dnes slavnostně zahájily provoz s cestujícími. Škodovka jich dodá celkem čtrnáct.
Středa, 25. září 2019,rebus
V Brně vyjedou první nové tramvaje na konci roku
Pracovníci ústředních dílen dopravního podniku začali s kompletací Draků. O celkem 41 nízkopodlažních klimatizovaných vozů se flotila dopravního podniku rozroste během pěti let.
Pátek, 06. září 2019,rebus
Tramvaje nové generace přijíždí do Plzně. Jsou tišší a plně klimatizované
Po plně klimatizovaných trolejbusech a autobusech Plzeňských městských dopravních podniků se klimatizací dočkají i cestující v tramvajích. Tři nové EVO2 vyjedou už zítra.
Čtvrtek, 08. srpen 2019,rebus
Škoda Vagonka získala obří zakázku do Lotyšska
Lotyšským státním dráhám dodá třicet dva moderních jednopodlažních jednotek pro příměstskou dopravu. Hodnota kontraktu se pohybuje okolo šesti miliard korun.
Úterý, 30. červenec 2019,rebus
Další tramvaje od Siemens pro Mnichov
Stadtwerke München (SWM) objednal od Siemens Mobility dalších 73 tramvají Avenio za více než 200 milionů eur. Čtyřčlánková tramvaj uveze 218 cestujících.
Pondělí, 22. červenec 2019,rebus
Ostrava už ví, jak budou vypadat nové tramvaje
Dopravní podnik představil podobu nových tramvají Škoda ForCity Smart. Ostrava bude prvním městem v České republice i střední Evropě, kde bude tento typ tramvaje jezdit.
Pátek, 19. červenec 2019,rebus
Skupina Škoda Transportation dodá nové jídelní vozy finským drahám
Sedm nových jídelních vozů od Škody Transtech doplní více než 290 škodováckých vagónů ve flotile Finských státních drah.
Pondělí, 29. duben 2019,rebus
Škoda Transtech prodala třetí tramvaj do německého Schöneiche
Poslední ze tří tramvají ForCity Smart Artic X34 bude dodána do Schöneiche na jaře 2020. Půjde zároveň o poslední vyrobené vozidlo tohoto typu.
Středa, 24. duben 2019,rebus
Nové velkokapacitní odstavné kolejiště tramvají v Praze Hostivaři je v provozu
Do tramvajové sítě Prahy přibyly více než tři kilometry kolejí na ploše větší než fotbalové hřiště. Odstavné kolejiště pojme 60 vozů 15T nebo 120 tramvají T3.
Středa, 24. duben 2019,rebus
ENVIC
Všechny články od nejnovějších
Škoda