Místo oslavy 10 let Solarisu v Bolechowě si redaktorka BUSportálu dopřála rychlý operační zákrok a s tím spojenou nezapomenutelnou cestu minibusem - sanitkou při převozu z chirurgie na plicní oddělení.
Úterý, 11. červenec 2006,dabra
Na Nepomucké třídě zneškodnili podle zpravodajství na internetu v první den bodového systému řidiče, kteří jeli od 50 do 60 km za hodinu.
Neděle, 02. červenec 2006,dabra
Zaujalo nás, že Student Agency zabodovala v klání o podnikatele roku v mezinárodním měřítku počtem výskytů při hledání na internetu. Zkusili jsme, jak dopadne BUSportál.
Čtvrtek, 22. červen 2006,dabra
Po změnách vlastnických vztahů se podniky SAD - "Slovenskej autobusovej dopravy", zbavují uniformity. V článku uvidíte "barvy" některých dopravců podniků SAD a jednoho soukromého dopravce.
Čtvrtek, 01. červen 2006,olala
Když jsem si řidičský průkaz zdaleka ne ve studentském věku minulý rok zcela standardně udělala, netušila jsem, jak se to mně i partnerům BUSportálu bude líbit.
Pondělí, 15. květen 2006,dabra
SETRA * EVOBUS * SOR * TEDOM * NEOMAN * MAN * KAROSA * ARWAY * CITELIS * HYDROGENBUS Čtenáři doplňují: * LDV * OMNIBUS * BOVA *
Neděle, 14. květen 2006,dabra
Redakce děkuje svým stálým čtenářům za přízeň. Internetovou komunikací i osobními setkáními na dopravních akcích posilují vědomí smysluplnosti BUSportálu a inspirují. Děkujeme všem obchodním partnerům . ...
Sobota, 13. květen 2006,dabra
K třímiliónté otevřené straně si redakce naděluje dárek sama sobě. Záběry z míst, kde jsem strávila 10 let svého dětství jako dcerka "pana otce".
Neděle, 07. květen 2006,dabra
Plzeňské sdružení pro děti s hendikepy "Ty a já" pořádalo v mírném předstihu "Rej čarodějnic".
Čtvrtek, 27. duben 2006,dabra
V létě 2005 vzniklo občanské sdružení Étincelle, jehož cílem je pomoc ústavům pro mentálně postižené. Na podzim odstartoval společně s Evou Bartošovou ředitelkou ústavu sociální péče v Kladně – ...
Pátek, 21. duben 2006,dabra