BUSportal - Zpravodajství / Kaleidoskop
Mega velký kloubový NEOPLAN Skyliner představil MAN na veletrhu IAA v roce 1975. Kapela Kelly Family svého "anglického draka" používala 4 roky a pořád ho vlastní.
Čtvrtek, 07. prosinec 2017,rebus
BusLine již tradičně u příležitosti svátku svatého Mikuláše vypravil čertovský historický autobus Škoda RTO. Čertovský byl i moderní příměstský autobus.
Čtvrtek, 07. prosinec 2017,rebus
Mikuláš nebo čert kteří řídí autobus? V úterý ráno to zažijí děti, které dojíždějí do berounských škol a v Chrudimi na spoji Železniční stanice – Obce Ležáků.
Pondělí, 04. prosinec 2017,rebus
Před 50 lety představila značka Setra modelovou řadu 100. Celkově bylo prodáno celkem 12 339 vozidel této generace považované za předchůdce "high-deck" autokarů.
Pátek, 10. listopad 2017,rebus
Dva podobné barevné odstíny modré barvy mohou Plzeňané v těchto dnech spatřit na trolejbusech testovaných Škodou Electric. Ač barva podobná, cílová destinace vozidel je diametrálně odlišná.
Pondělí, 06. listopad 2017,zdkre
Volvo si svou reklamou na nový plně elektrický autobus získává stále více fanoušků i díky Natalii Cuti, která složila hudbu a text k videu. WOW, klip je opravdu povedený.
Čtvrtek, 02. listopad 2017,rebus
IVECO BUS pořádal 2. ročník soutěže pro řidiče z regionu střední a východní Evropy, spojený se speciálním kurzem zaměřeným na ekonomické, efektivní a bezpečné využívání technologií a na úsporu paliva.
Sobota, 14. říjen 2017,rebus
Osvěžující koncept spojuje gurmánský zážitek a prohlídku města v luxusní restauraci na kolech. V Singapuru jezdí unikátní patrový autobus, ale i téměř tisíc klasických vozidel MAN.
Pátek, 06. říjen 2017,rebus
V rámci Týdne knihoven jezdí na Mladoboleslavsku kromě cestujících ve vybraných autobusech i knihy.
Pondělí, 02. říjen 2017,rebus
Druhá polovina léta přinesla do plzeňských ulic další zajímavé trolejbusy testované domácím výrobcem, společností Škoda Electric. Stručně si je představme...
Úterý, 19. září 2017,zdkre