BUSportal - Technika / Autobusy
Značka Enviro400 přispěla v posledních dvaceti letech ke změně v autobusovém průmyslu ve Velké Británii se svými dvoupodlažními a snadno přístupnými autobusy.
Čtvrtek, 14. prosinec 2017,rebus
Úspěšná spolupráce s Ministerstvem vnitra pokračuje. Osmý autobus, model Interlink HD vyráběný ve finském Lahti, bude sloužit mimo jiné na mezinárodních a protokolárních akcích.
Čtvrtek, 07. prosinec 2017,rebus
Kompletně nově vyvinutý zájezdový autobus je novou hvězdou na autobusovém nebi, na veletrhu  CZECHBUS byl hvězdou na stánku společnosti EvoBus.
Pondělí, 04. prosinec 2017,rebus
České zastoupení holandského výrobce VDL Bus & Coach přivezlo na CZECHBUS nové modely VDL Futura FHD2.
Čtvrtek, 30. listopad 2017,rebus
MAN Lion’s Coach a NEOPLAN Tourliner jsou na českém trhu novinkami pro delší linky nebo na cesty do dovolenkových destinací.
Středa, 29. listopad 2017,rebus
Premiéru v ČR absolvoval celonízkopodlažní dieselový autobus SOR NS 12 pro MHD a chystá se i příchod zcela nové řady autobusů pro linkovou dopravu.
Úterý, 28. listopad 2017,rebus
Na veletrhu CZECHBUS představilo nový Crossway Low Entry Natural Power, třínápravový Crossway Low Entry, nový turistický Evadys a Daily Minibus Blue Power.
Pondělí, 27. listopad 2017,rebus
Jedním z lákadel návštěvníků byl nově vyvinutý patrový luxusní autobus pro zájezdovou dopravu na stánku společnosti EvoBus.
Čtvrtek, 23. listopad 2017,rebus
Většina autobusů se bude vyrábět ve Vysokém Mýtě, prodej proběhne prostřednictvím Tezas servis. První dodávky se uskuteční ještě do konce roku 2017.
Pondělí, 20. listopad 2017,rebus
První autobusy již jezdí v ulicích ekvádorských měst Guayaquil, Cuenca a hlavním městě Quito. Všechna vozidla budou dodána do konce roku.
Středa, 15. listopad 2017,rebus