Jedinečné řešení - s Plzeňskou kartou se odbavíte ve vlacích Českých drah a stejně tak s In Kartou v plzeňské MHD. Zároveň je možné použít  křížově elektronické platební prostředky.
Čtvrtek, 09. listopad 2017,rebus
Od října až do konce března 2018 ušetří 5 korun z každé jízdenky, pokud při placení využijí mobilní aplikace Moje Plzeňská jízdenka a digitální peněženku Masterpass.
Čtvrtek, 12. říjen 2017,rebus
Koncepční dokument komplexně řeší preferenci MHD před individuální dopravou do roku 2020. Realizace preferenčních opatření má omezit zpožďování tramvají a autobusů v problémových místech.
Úterý, 03. říjen 2017,rebus
Zastávky i přestupní uzly se díky ní mají změnit k lepšímu. Kuchařka obsahuje pravidla a principy týkající se zastávek tramvají a autobusů, přestupních bodů i zastávek a stanic vlakových linek S.
Pondělí, 25. září 2017,rebus
Středočeský kraj a organizace IDSK a ROPID připravili pro případ problémů na linkách ČSAD MHD Kladno alternativní řešení.
Neděle, 03. září 2017,rebus
Dopravní podnik a město v Hradci Králové nasadí na Zelenou linku elektrobus SOR EBN 9,5.
Pátek, 01. září 2017,rebus
Pod křídly Sdružení dopravních podniků ČR startuje 1. září kampaň na podporu městské veřejné dopravy.
Pátek, 01. září 2017,rebus
Komunikační kampaň má snížit počet cestujících bez jízdenky. Samolepky i pokuta za půlku při nákupu ročního kupónu.
Středa, 30. srpen 2017,rebus
Od soboty dojde k významnému rozšíření PID do oblasti Kladenska. Na jednu jízdenku tak bude možné cestovat nejen pražskou MHD a vlakem, ale také všemi autobusy mezi Prahou a Kladnem, Kladnem a Slaným, celou MHD v ...
Středa, 23. srpen 2017,rebus
Chytré označníky, pohodlnější nabíjení Plzeňské karty nebo trolejbusy s přídavným bateriovým pohonem. To jsou jen některé z letošních novinek, které mohou ocenit cestující MHD v Plzni.
Úterý, 11. červenec 2017,rebus