Přečteno: Nové obchodní a servisní centrum Scania v Praze
hn Logistika 12/2004 - Scania podruhé v Praze. Scania CZ zahájila stavbu nového obchodního a servisního centra v Modleticích u Prahy.
Středa, 22. prosinec 2004, dabra
hn Logistika 12/2004 - Scania podruhé v Praze. Scania CZ zahájila stavbu nového obchodního a servisního centra v Modleticích u Prahy. Hlavním cílem je zvýšení servisní kapacity a usnadnění přístupu zákazníků k servisním službám v regionu střední Čechy.

Druhé obchodní a servisní centrum řízené Dealerem Praha se bude nacházet poblíž dálnice D1 v Industriální zóně Říčany-Jažlovice. Zákazníkům bude poskytovat plný rozsah servisních služeb odpovídajích značkovému servisu Scania. Řidičům bude k dispozici 5 průjezdních servisních stání o délce 27 metrů, diagnostické stání a prodej náhradních dílů. Součástf nabídky bude výhledově také prodej nových i ojetých nákladních vozů Scania.

Nová pobočka bude zabírat celkovou plochu více než 15 tis. metrů čtverečních, z čehož bude zastavěno 2800. Celková investice do výstavby dosáh ne 100 mil. Kč, což představuje zatím nejvyšší investici společnosti do servisní sítě v Ceske republice.

Otevření nového servisního centra se očekává v dubnu 2005. Zaměstnávat by mělo přibližně 25 lidí.

(kn)