KAROSA: Novinky v distribuci náhradních dílů
Zákazníci Karosy jako součásti skupiny IRISBUS mohou využívat kvalitnější servisní služby CSCE
Pondělí, 08. listopad 2004, dabra
Novinky v distribuci náhradních dílů
Kvalitnější tok náhradních dílů, pružnější zákaznický servis a zkrácení dodacích lhůt na minimum - to jsou změny, které mohou v těchto týdnech pocítit zákazníci Irisbusu, kteří využijí služeb jednotky Customer Service Central Europe (CSCE).Nově vzniklý Odbor logistiky a zásobování náhradními díly vznikl s cílem nabídnout ten nejlepší servis nejen v České a Slovenské republice, tedy na svém dlouholetém působišti, ale také na nových teritoriích, která byla vysokomýtské jednotce přidělena Irisbusem. Kromě zásobování skladů náhradními díly zajišťuje odbor i příjem objednávek a expedici. Nové služby spočívají zejména ve zvýšení flexibility a rychlosti dodávek náhradních dílů zákazníkovi.

První z výhod, kterou zákazník pocítí hned při prvním kontaktu, je prodloužená doba pro objednání zboží. Služba zákazníkům je nově v provozu od 7 do 16 hodin na telefonní lince 465 451 955. Urgentní díl (okamžité uspokojení zákazníka) si zde můžete objednat do 14 hodin (dříve do 9 hodin) a díl VOR (vehicle off road - chybějící díl způsobující úplné odstavení vozidla) do 16 hodin.

Čerstvou novinkou jsou noční závozy po České a Slovenské republice. Zboží objednané do 16 hodin je expedováno ze skladu náhradních dílů v 18 hodin s dodáním mezi čtvrtou a osmou hodinou ranní následujícího dne v České a sedmou až desátou hodinou ranní ve Slovenské republice. Vznikne-li požadavek na okamžité dodání dílu, Irisbus CSCE je schopen dodat díl v tuzemsku do 6 hodin od objednání, na Slovensko do 10 hodin, do zemí Evropské unie do 24 hodin a mimo EU od 48 do 72 hodin od objednání. Tento servis, zajišťovaný denně 20 auty, poskytuje zákazníkům potřebnou jistotu při provozování svých vozidel a umožňuje jim dosáhnout plynulosti dopravy.

Distribuce náhradních dílů v rámci poprodejních služeb Irisbusu je zajišťována pravidelnou kyvadlovou dopravou třikrát týdně ze skladu ve Vysokém Mýtě do skladu v Trappes Iveco a zpět.

Irisbus Customer Service Central Europe plánuje v blízké budoucnosti zvýšení kvality balení a značení expedovaných dílů z Karosy.

Zdroj: Tisková zpráva Karosa Vysoké Mýto
Jana Šagátová, KAROSA a.s., Vysoké Mýto
Peter Šovčík Figura Public Relations, Brno