Do aquaparku BABYLON s AMSBUS levněji
V předprodejních kancelářích AMSBUS běží od poloviny prázdnin předprodej finančně zvýhodněných voucherů do centra Babylon v Liberci.
Čtvrtek, 02. září 2004, dabra
Předprodejní kanceláře AMSBUS prodávají vouchery pro zábavní CENTRUM BABYLON v Liberci.
 • Praha - předprodejní kanceláře SVT: Černý Most, Florenc, Roztyly, Knížecí, Želivského,
 • Praha - cestovní kanceláře a infocentra: DUST, SODELI, VEDITA, ČD TRAVEL, STUDENT AGENCY Florenc, Informační centrum Celetná, EUROTOURS
 • Mimopražské: Beroun, Kladno, Hořovice, Kolín, Rakovník, Příbram, Mělník, Mladá Boleslav, Pardubice, Hradec Králové a Trutnov, Litoměřice a Roudnice n. L.
Typy a ceny voucherů platné do 23.12.2004:
 • Cena voucheru pro dospělé 325 Kč v předprodeji AMSBUS (pultová cena 370 Kč - zákazník šetří 45 Kč)
  Code 8201: Balíček obsahuje celodenní koupání v aquaparku, vstup do lunaparku a na virtuální realitu. Určeno pro osoby vyšší než 140 cm, tedy pro dospělé a starší děti.
 • Cena voucheru pro děti 235 Kč v předprodeji AMSBUS (pultová cena 280 Kč - zákazník šetří 45 Kč)
  Code 8202: Balíček obsahuje celodenní koupání v aquaparku, vstup do lunaparku a na virtuální realitu. Určeno pro osoby od 100 cm do 140 cm, tedy pro děti středního školního věku.
 • Děti do 100 cm mají vstup na všechny výše uvedené atrakce zdarma!
Po zakoupení voucheru
na balíček služeb do libereckého CENTRA BABYLON jste oprávněni k časově neomezenému vstupu během dne do aquaparku, do lunaparku a k "jízdě" na virtuální realitě. Ode dne zakoupení je voucher platný 14 dní.
Po příjezdu do Liberce
 • autobusem a vlakem: z autobusového nádraží i z nádraží ČD je to k CENTRU BABYLON cca 400 m, což pohodlně lze urazit pěšky. Hned u hlavního vchodu je pokladna, kde je třeba voucher vyměnit za magnetickou kartu a vstupenku na virtuální realitu. Magnetická karta umožní vstup turniketem do AQUAPARKU a LUNAPARKU, a to v jakémkoliv pořadí. Na virtuální realitě stačí odevzdat obsluze vstupenku.
 • vlastním dopravním prostředkem: sjezd z dálnice rovnou k CENTRU BABYLON podle dopravního značení. Parkovat lze v parkovacím domě za poplatek nebo zdarma na prostranství před hlavním vchodem do CENTRA BABYLON. Po vstupu do areálu hlavním vchodem je po pravé straně hlavní pokladna, kde po předložení voucheru zákazník obdrží opět magnetickou kartu a vstupenku na virtuální realitu.

Aquapark

na ploše cca 5000 m2 má čtyři části:
 • bazén s vodotrysky, vodopády, relaxačními prostory a řadou vodních atrakcí,
 • romantické jeskyně s podvodní hudbou, podvodními gejzíry, whirpoolem, podvodními světly a mořskými akvárii,
 • tobogánovou halu se čtyřmi tobogány včetně adrenalinového SPACE BOWLU, dětskými brouzdališti, velkým whirpoolem, a dalšími zajímavými atrakcemi.
 • fontánovou halu s vodními atrakcemi pro děti. Dále je v aquaparku ohřívárna, pára, sauny, masáže, "KLUB AFRIKÁNA" pro náročnější hosty a uzavřené společnosti do 15 osob, a několik barů s občerstvením. Za slunných dnů je návštěvníkům AQUAPARKU k dispozici též prostorná Sluneční terasa spojená s AQUAPARKEM výtahem.

Lunapark

obsahuje velké množství zajímavých atrakcí pro děti i dospělé. Většina atrakcí je bezplatná.

Virtuální realita

V tomto zařízení je na velkoplošnou obrazovku promítán děj, např. cesta kosmickým prostorem, host přitom sedí v křesle v uzavřené kabině a pohyby kabiny, které jsou řízeny počítačem, je vytvářen velmi přesvědčivý a realistický pocit skutečné cesty kosmem. K dispozici je několik velmi atraktivních filmů.