BUSportal - ČSAD SVT Praha: AMSBUS - nová generace rezervačního a prodejního systému
ČSAD SVT Praha: AMSBUS - nová generace rezervačního a prodejního systému
Termín uzavírání přihlášek na školení pro pokladní a dispečery v České republice a na Slovensku se blíží!
Pondělí, 14. březen 2011, dabra
Prostřednictvím současné generace systému AMSBUS, která byla vyvinuta ve společnosti ČSAD SVT Praha, s.r.o., se prodávají autobusové jízdenky již od roku 1996, nyní se dokončuje generace zcela nová, AMSBUS 4.

Upgrade systému AMSBUS se projeví u všech komponent systému. Nahrazeno bude jádro systému, prodejní klient, dispečerský přístup i prodej e-jízdenek. Současnými programy se budou prodávat jízdenky na spoje vyjíždějící do 31. května 2011. V novém systému se začnou 1. května 2011 prodávat jízdenky s nástupem cestujících od 1. června 2011. Takže souběžný prodej z obou generací systému bude probíhat v květnu 2011. Jízdenky pro cestující, plánky a seznamy pro řidiče se budou lišit jen minimálně.
Naše společnost považuje za nezbytné, aby všechny pokladní byly proškoleny na prodej jízdenek v AMSBUS 4. Školení je připraveno jako rozdílové, předpokládá se tedy znalost prodeje v systému AMSBUS 3. Školení je bezplatné a bude probíhat v různých termínech a městech. Je společné pro pokladní i dispečery (pro dispečery je určena převážně první část).

Seznam školení

Termín Město Hodiny Místo Adresa
4.4. Po Brno 9:00 - 14:00 hotel Avanti Střední 6
11.4. Po Bratislava 13:00 - 18:00 hotel Medium, kongresový sál Tomášikova 34
12.4. Út 9:00 - 14:00
13.4. St Košice 9:00 - 14:00 Eurobus, zasedací místnost Staničné námestie 9
14.4. Čt Banská Bystrica 9:00 - 14:00 hotel Lux, salon Primátor Námestie Slobody 2
18.4. Po Liberec 9:00 - 14:00 Krajský úřad, vchod A, sál 326 U Jezu 642/2a
19.4. Út Plzeň 9:00 - 14:00 CAN Centrální autobusové nádraží, provozní budova Husova 90
20.4. St Karlovy Vary 9:00 - 14:00 hotel Saint Marttel Lidická 447/12
21.4. Čt Olomouc 9:00 - 14:00 hotel Flora Krapkova 439/34
26.4. Út Praha 14:00 - 19:00 Universita Pardubice, Dopravní Faktulta Jana Pernera
Vzdělávací a informační pracoviště Praha
Pod Výtopnou 367
27.4. St 8:00 - 13:00
13:00 - 18:00
28.4. Čt 9:00 - 14:00

Termín odevzdání přihlášek: 20.3.2011


TI ČSAD SVT Praha s.r.o.