Pražská integrovaná doprava má mobilní aplikaci 'PID info'
Nejede vám autobus nebo vlak? S aplikací v mobilu budete mít informace včas. Vyhledáte si spojení nebo časy odjezdů a zpoždění z vaší zastávky a můžete si zvolit alternativní trasu.
Pondělí, 12. únor 2018, rebus

Aplikace PID info je užitečným pomocníkem pro ty, kdo cestují MHD v Praze, nebo regionálními autobusovými i vlakovými linkami. Vychází z aplikace DPP INFO, kterou rozšiřuje zejména o informace o vlacích a příměstských linkách, u kterých si lze zobrazit i zpoždění a skutečnou polohu spoje na trase. Novinkou jsou informace o mimořádnostech v provozu přímo ve vyhledaném spojení a také přehledná mapa zastávek, prodejních míst a parkovišť P+R.

„PID info“ je dostupná na obou nejpoužívanějších platformách (Android + iOS). Uživatelům stávající aplikace „DPP info“ se tato automaticky aktualizuje na novou pod názvem „PID info“. Uživatelé testovací verze „PID info“ budou automaticky vyzváni, aby si stáhli již finální verzi „PID info“.

Dalšími novinkami je přehledná mapa zastávek až do podrobnosti jednotlivých nástupišť, v mapě lze najít také všechna prodejní místa s aktuální otevírací dobou, i záchytná parkoviště s jejich aktuální obsazeností. Nechybí ani oblíbené informace o aktuálním stavu bezbariérových zařízení.

Aplikace PID info je k dispozici pro platformy Android a iOS, získat ji můžete zdarma v obchodě Google Play, respektive App Store.