MOBILBOARD rozšiřuje spolupráci s dopravci o outsourcing reklamních služeb
Otevírá i pobočku v Praze - exkluzivně nabízí nové formáty na 230 autobusech Pražské integrované dopravy.
Pátek, 19. leden 2018, rebus

Na úvod nového roku přichází důležitá událost mediálního trhu. Od 1. ledna 2018 společnost MOBILBOARD s. r. o. otevírá pobočku MOBILBOARD PRAHA a představuje logo nového projektu. Činnost pražské pobočky bude zaměřena na prodej reklamních ploch v exkluzivní síti vybraných linek městké dopravy a Pražské integrované dopravy (PID).
Také bude zajišťovat reklamní plochy na dálkových autobusových linkách směřujících do Prahy.

MOBILBOARD působí na reklamním trhu s transportem již 15 let. Od roku 2013 provozuje mediazastupitelství sdružující nabídky většiny dopravců v rámci ČR a SR pod obchodním názvem MOBILBOARD Transport Network. Exkluzivně má nyní k dispozici přes 230 autobusů a plánuje na nich spustit prodej nových formátů. Klienti si budou moci zanedlouho reklamní formáty prohlédnout a vybrat na nových speciálních microsite www.mobilboard-praha.cz

V plánu jsou další aktivity a cílené balíčky produktů, které doposud na pražských autobusech chyběly. Bude například možné využít zcela novou inzertní plochu MB POSTER 100x30, která je velmi oblíbená na slovenském trhu, kde ji MOBILBOARD provozuje již několik let.

V nejbližších dnech vyjedou do ulic autobusy s novým motivem, který upoutá pozornost a představí reklamní plochy v pohybu přímo za provozu.
 
O MOBILBOARD
Specialista na pohyblivou reklamu v rámci veřejné dopravy. Jeho služby si zakládají na perfektní znalosti vozového parku a specifik dopravy v požadovaných lokalitách po celé ČR.
V roce 2017 investoval do „Výzkumu účinnosti venkovní reklamy na vozidlech MHD„ a představil mediální data o zásahu (počtu impresí) jednotlivých pohyblivých formátů. Provozuje další produkty související s transportem jako například: reklamu na dálkových autobusech na dálnicích, měřitelný online formát Wi-Fi reklamu, plochy na jízdenkových automatech v centrech měst.

Zdroj: MOBILBOARD

Podpis dlouhodobé smlouvy na outsourcing reklamních služeb s dopravcem ARRIVA CITY s.r.o. je dalším krokem prohloubení profesionální spolupráce s provozovateli dopravy. Foto MOBILBOARD