Setra ukázala americkou variantu TopClass v Texasu
Na veletrhu UMA EXPO 2018 od 6. do 10. ledna v San Antoniu v Texasu představila značka exkluzivně vybavenou verzi zájezdového autokaru S 417 TC na stánku nového obchodního partnera Daimleru REV Coach LLC. Foto Daimler
Další
Setra zahájila rok 2018 na veletrhu United Motorcoach Association (UMA) EXPO v Severní Americe.
Úterý, 16. leden 2018, rebus

Na veletrhu UMA EXPO 2018, který proběhl od 6. do 10. ledna v San Antoniu v Texasu, představila značka exkluzivně vybavenou verzi zájezdového autokaru S 417 TC na stánku nového obchodního partnera Daimleru REV Coach LLC.

Autobusová divize Daimler AG udělila obchodní práva pro značnu Setra severoamerické společnosti REV Coach LLC od ledna 2018. REC bude autokary Setra v USA a Kanadě prodávat. Prodej náhradních dílů, servis a záruční podpora pro vozidla v provozu zůstává do poloviny roku u přechozího partnera MCI.

Americká verze evropské Setry TopClass nabízí prostor pro 56 cestujících na sedadlech Setra Voyage Ambassador. Třínápravové vozidlo vyrobené v německém Neu-Ulmu je vybaveno LED světly a ekologicky kompatibilním motorem Mercedes-Benz OM 471 LA (336 kW) splňujícím všechna kritéria amerického emisního standardu EPA 10 pro oxidy dusíku a částice. S 417 TC je již 15 let k dispozici v Severní Americe, Kanadě a Mexiku.

Více informací o autokarech Setra.

Zdroj: Daimler

Model S 417 TC je již 15 let k dispozici v Severní Americe, Kanadě a Mexiku. Foto Daimler