Arriva na Berounsku a v Chrudimi 5. prosince překvapí cestující
Mikuláš se svými pomocníky v minulých letech. Foto Arriva
Další
Mikuláš nebo čert kteří řídí autobus? V úterý ráno to zažijí děti, které dojíždějí do berounských škol a v Chrudimi na spoji Železniční stanice – Obce Ležáků.
Pondělí, 04. prosinec 2017, rebus

Mikuláš usedne za volant autobusů Arrivy Střední Čechy na lince mezi Královým Dvorem a Berounem a bude mít pro školáky připravené i drobné sladkosti. Mikuláše budou doprovázet i oblíbení pomocníci - čerti a andělé. Podobná akce proběhla s velkým úspěchem už loni.

Kde můžete Mikuláše za volantem potkat?

  •  Králův Dvůr 5:30 – Beroun 5:55
  •  Králův Dvůr 6:30 – Beroun 6:55
  •  Králův Dvůr 7:30 – Beroun 7:55
  •  Beroun 6:04 – Králův Dvůr 6:30
  •  Beroun 6:59 – Králův Dvůr 7:25
  •  Beroun 8:10 – Králův Dvůr 8:34

V Chrudimi v úterý za volant autobusů Arrivy Východní Čechy na spojích Železniční stanice – Obce Ležáků usedne samotný Čert.
Odpolední překvapení bude čekat na cestující, kteří pojedou linkovými autobusy Arrivy na trase Železniční stanice – Stromovka – Tyršovo náměstí – Nemocnice – Železniční stanice. Autobus bude řídit čert, zatím co Mikuláš s andělem a dalším čertem budou dětem rozdávat sladkosti výměnou za básničku.

Kde můžete v Chrudimi Mikuláše v autobuse potkat?

  • Železniční stanice odjezd 15:45, 17:15
  • Borzna 15:50, 17:20
  • Poděbradova 15:55, 17:25
  • Tovární - Sladovna 15:57, 17:27
  • U kapličky 16:00, 17:30
  • V Malecku 16:02, 17:32
  • Stromovka 16:07, 17:37
  • Na Větrníku 16:15, 17:45
  • Topolská 16:20, 17:50
  • V Tejnecku 16:23, 17:53
  • Tyršovo náměstí 16:30, 17:58
  • Myslivecký dům 16:31, 17:59
  • Na Valech 16:33, 18:00
  • Dr.Malíka 16:37, 18:04
  • Nemocnice - hl.silnice 16:40, 18:07
  • Sídliště U Stadionu 16:43, 18:10
  • Sídliště Stadion 16:44,  18:11
  • Obce Ležáků 16:47 18:14
  • Železniční stanice 16:55 18:17

Zdroj: Arriva

Mikuláš se svými pomocníky v minulých letech. Foto Arriva