CZECHBUS 2017: ARRIVA GRAND PRIX
Arriva kromě stánku a oblíbeného trenažéru řízení autobusu nově i partnerem soutěže o nejlepší expozici veletrhu CZECHBUS.
Úterý, 14. listopad 2017, rebus

Arriva se tentokrát veletrhu účastní aktivněji než v minulosti. Kromě svého stánku, kde bude opět k dispozici trenažér, na němž si zájemci mohou vyzkoušet, jaké to je řídit autobus, se Arriva stala titulárním partnerem soutěže o nejlepší expozici - ARRIVA GRAND PRIX CZECHBUS 2017.

Ve středu 22. listopadu a ve čtvrtek 23. listopadu se pak bude vždy od 10 hodin konat seminář pro zájemce o práci řidiče ve skupině Arriva.

Na veletrhu bude také oficiálně představeno nové logo Arrivy.

Tradiční a populární soutěž o nejlepší expozici na veletrhu CZECHBUS vstupuje do dalšího ročníku s novým partnerem a upraveným názvem: ARRIVA GRAND PRIX CZECHBUS 2017. Jeden z největších dopravců u nás se bude podílet na hodnocení a ocenění expozic na jediném veletrhu hromadné dopravy v ČR.

V roce 2016 získala v kategorii do 100 m2 Grand Prix společnost ŠKODA Electric, a.s., v kategorii nad 100 m2 se tímto oceněním pyšní SOR Libchavy, spol. s r.o. a zvláštní cenu poroty za kompletní prezentaci produktové řady obdržela společnost IVECO CZECH REPUBLIC, a.s.