Digitalizace a koncepce Smart City: Výzva k předkládání příspěvků pro IT-TRANS 2018
Kdo ukáže své inovace na IT-TRANS 2018?
Další
Zájemci o aktivní účast na konferenci o rozvoji IT řešení pro inteligentní systémy městské dopravy mohou své příspěvky předkládat do 20. listopadu.
Pátek, 10. listopad 2017, rebus

Od 6. do 8. března 2018 se mezinárodní zástupci ze sektoru veřejné dopravy setkají již po šesté na mezinárodní konferenci a veletrhu o inteligentních systémech městské dopravy IT-TRANS v Karlsruhe v Trade Fair Centre.

Na výstavních plochách více než 15 000 metrů čtverečních představí přibližně 250 vystavovatelů z více než 30 zemí své nejnovější produkty a služby.

IT-TRANS je významná konference, kde se setkávají odborníci ve veřejné dopravě k diskuzi a výměně názorů na pokračující rozvoj IT řešení pro inteligentní systémy městské dopravy. Během třídenní konference budou mít odborníci příležitost představit svá řešení a inovativní vize mezinárodnímu publiku.

Konference bude zaměřena na "Inteligentní cestující v inteligentních systémech" a bude se týkat šesti hlavních témat, která zahrnují současné priority, výzvy a příležitosti pro toto odvětví:

  • Údaje a ekonomika API
  • Vztahy se zákazníky
  • Nové služeby mobility a MaaS
  • Ticketing a platby
  • Provoz a údržba
  • Kybernetická bezpečnost

Zájemci o prezentaci v rámci programu konference mohou zaslat svůj příspěvek do pondělí 20. listopadu. Organizátoři konference - konferenční výbor jsou zástupci Mezinárodní asociace veřejné dopravy (UITP), Asociace německých dopravních společností (VDV) a italského dopravního sdružení ASSTRA.

Call for Papers

Konferenční výbor bude postupně zveřejňovat produktové inovace vystavovatelů. Jako první část 1: Integrated fare management.

Výzva call for papers pro IT-TRANS 2018 zahájena.