Soutěž s námi i Ty! 3. ročník fotosoutěže pro řidiče autobusů 2017 je v plném proudu
I letos, stejně jako v předchozích letech, navazuje webový portál Můj autobus společně s generálními partnery na oblíbenou fotosoutěž pro všechny řidiče a řidičky autobusů.
Úterý, 12. září 2017, rebus
Pokud Vás napadá moment, se kterým byste se rádi pochlubili ostatním, neváhejte, přihlaste se do soutěže a vyhrajte jednu ze super cen v min. hodnotě 10 000 korun od partnerů soutěže.

Soutěžit můžete ve třech kategoriích:

1. Můj autobus včera a dnes

Zavzpomínejte na začátky své kariéry za volantem autobusu. Bylo to před 30 lety se stroji, které už dnes leckdo považuje za veterány? Nebo je to jen pár let kdy jste začali novou etapu života?

2. Nejsem v tom sám
Řidič autobusu je jenom jeden, ale má kolem sebe lidi, bez nichž by to nešlo. Ať už je to parťák v posádce, chlapi z dílny, dispečeři a další…

3. Zase je tu nový den
Svítání na dálnici, ráno v garážích, odjezdy z nejrůznějších míst, první cestující, ranní káva…Je mnoho okamžiků, které jsou zdánlivě obyčejné, ale mají své neopakovatelné kouzlo.

Soutěžit můžete až do 31.10.2017. Každý soutěžící bude odměněn volnou vstupenkou na veletrh Czechbus 2017 a slevou na roční profesní školení u Autoškoly a akreditovaného školicího střediska Vega Tour.

Hlasování probíhá po celou dobu soutěže, nezapomeňte se tedy se svou fotografií pochlubit rodině, přátelům a kolegům, abyste nasbírali co nejvíce hlasů. Každý hlas se počítá! Hlasovat mohou pouze registrovaní uživatelé.

Vyhlášení a výstava vítězných fotografií proběhne na veletrhu Czechbus, 21. – 23. 11. 2017 v Praze. Výherci budou předem kontaktování ze strany pořadatele soutěže.

Podmínky a bližší informace k soutěži naleznete na www.mujautobus.cz

Můj autobus včera a dnes
Nejsem v tom sám
Zase je tu nový den