Busworld Kortrijk 2017: Irizar - nová generace autobusů a autokarů
Irizar ve svém stánku v hale č. 4 vystaví novou generaci autobusů Irizar a technologická řešení zaměřená na integrované a hybridní vozy. Nejvýznamnějšími budou Irizar i8 a nové modely Irizar i6S a Irizar i4H, v hybridní verzi.
Středa, 06. září 2017, rebus

Na druhém stánku Irizar představí svou nabídku budoucích integrovaných řešení elektromobility na klíč pro města.

Nově založená společnost Irizar e-mobility využívá znalosti a zkušenosti všech společností ve skupině s cílem poskytovat kompletní řešení městské mobility se 100% elektrickými autobusy a hlavními infrastrukturními systémy potřebnými pro nabíjení a skladování energie. Všechny tyto systémy jsou navrženy a vyrobeny s využitím 100% evropské technologie skupiny Irizar a mají záruku a kvalitu služeb Irizar.

Řadu produktů, vystavených na Busworld 2017, bude doplňovat 12 metrový městský autobus Irizar ie a Irizar ie tram, 18 metrů dlouhá kloubová verze. Obě vozidla jsou 100% elektrická s nulovými emisemi. Irizar také představí ve své světové premiéře systém nabíjení pomocí pantografů.

Tato nová generace autobusů a autokarů a různá technologická řešení od 100% elektrických autobusů s hybridní technologií až po modely třídy II - městské a meziměstské autobusy, znamená, že Irizar může pokrývat všechny segmenty veřejné osobní dopravy včetně příležitostné, veřejné městské, meziměstské a dálkové dopravy a být lídrem v odvětví udržitelné mobility.

Prezentace těchto inovativních produktů se ve světové premiéře uskuteční ve stánku Irizar 405 v hale 4 dne 20. října v 11:30.

Zdroj: Irizar