Pozvánka: Sobota 9. září v dopraváckém duchu
Ilustrační foto. Den otevřených dveří v PROBO BUS v minulých letech.
Další
Den otevřených dveří v ARRIVĚ STŘEDNÍ ČECHY a Dopravním podniku Ostrava. Do Žďáru nad Sázavou na volejbalový turnaj.
Pondělí, 04. září 2017, rebus

V Králově Dvoře v areálu ARRIVY STŘEDNÍ ČECHY a Arrivy Services v rámci každoročního Dne otevřených dveří se mohou návštěvníci od 9 do 14 hodin projet historickými vozidly, vyzkoušet si řízení skutečného autobusu na cvičném areálu ve Zdicích nebo prostřednictvím trenažeru a prohlédnout si zázemí firem. Program bude připraven i pro děti.

V Ostravě se Den otevřených dveří koná tentokrát u příležitosti oslav 65 let provozu trolejbusů ve vozovně trolejbusů Dopravního podniku na Sokolské třídě v centru Ostravy. Od 9 do 16  hodin si zájemci mohou prohlédnout výstavu historických vozidel, dílny DP, užít si vyhlídkové jízdy Ostravou a další doprovodný program. Tato akce je zařazena do kalendáře akcí spojených s významným výročím 750 let od první písemné zmínky o městě Ostrava.

Ve Žďáru nad Sázavou proběhne v areálu kurtů Na Rybníčku tradiční, již 25. ročník, volejbalového turnaje O pohár ministra dopravy. Přihlášeno je dvacet družstev:  ZO OS Dopravní podnik Plzeň, TJ Žďár nad Sázavou, Business Media CZ, Sherlog,  ČSAD Frýdek Místek, Student Agency, Kapsch CarrierCom s.r.o.,ČSAD Uherské Hradiště a.s., Školské výpočtové stredisko Bratislava, Institut Jana Pernera, Státní fond dopravní infrastruktury, Město Žďár nad Sázavou, Centrum dopravního výzkumu, České dráhy, Ministerstvo dopravy ČR, OLTIS, VIP, ZDAR, Ředitelství silnic a dálnic, Runway. Přijďte fandit. Vyhlášení výsledků proběhne večer v místní sokolovně.

Simulátor řízení v ARRIVĚ STŘEDNÍ ČECHY.
Vítězné družstvo A kategorie O pohár ministra dopravy 2016 - TJ Žďár nad Sázavou. Foto Pavel Pinkas
Doporučujeme
Výstavy a veletrhy