Dopravce RegioJet nabídne akční LAST MINUTE zpáteční jízdenky na víkendové koupání v Chorvatsku
Víkendová zpáteční jízdenka z Česka a Slovenska do Chorvatska za 990 Kč resp. 39 EUR.
Úterý, 04. červenec 2017, rebus
Nová autobusová linka RegioJet z Prahy, Brna a Bratislavy do chorvatského Splitu se setkala s nebývalým zájmem ze strany zákazníků. RegioJet proto na všechny spoje nasadil druhý posilový autobus.
Zároveň předpokládáme, že těsně před pátečním odjezdem našeho spoje do Chorvatska a v sobotu večer v opačném směru bude vždy zbývat ještě několik volných míst v našich autobusech, která od tohoto týdne chceme nabídnout jako speciální last minute nabídku na víkendové koupání v moři“, říká Marcela Hamříková, obchodní ředitelka autobusové dopravy RegioJet.

RegioJet tak spouští speciální nabídku last-minute víkendových zpátečních jízdenek z Prahy, Brna a Bratislavy do Chorvatska (všechny destinace) za jednotnou cenu 990 Kč resp. 39 EUR. Cestující se za tuto cenu mohou v pátek v podvečer vydat na cestu pohodlným autobusem RegioJet Fun&Relax s obrazovkami v sedačkách a dalšími službami do Chorvatska. Ráno v sobotu mezi 9.00 a 10.00 hodinou budou u Jadranu, kde mohou strávit celý den – například koupáním v moři a na pláži. Večer se pak po 20.00 hodině vydají opět autobusem RegioJet na cestu zpět s tím, že do Bratislavy, Brna a Prahy dorazí v průběhu neděle.

Detailnější podmínky prodeje last-minute zpátečních víkendových jízdenek do Chorvatska jsou následující:

  • Prodej akčních last-minute jízdenek do Chorvatska se spouští vždy ve čtvrtek a to na následující víkend – v případě dostupnosti míst v autobusech. Prodej probíhá prostřednictvím internetu.
  • Jízdenka je vždy zpáteční – a to v rámci jednoho víkendu. To znamená odjezd v pátek tam a návrat ze soboty na neděli. V Chorvatsku tak cestující mají celou volnou sobotu, nemusí si zajišťovat ubytování – noc stráví na palubě autobusu.
  • Platí pro odjezdy z Prahy, Brna a Bratislavy do kterékoli destinace na jadranském pobřeží za jednotnou cenu pro zpáteční jízdenku 990 Kč resp. 39 EUR.
  • Jízdenku nelze měnit nebo stornovat.
  • První termín spuštění prodeje bude tento čtvrtek – 6. 7. 2017, a to v případě dostupnosti volných míst na cesty o následujícím víkendu. Jízdenky se prodávají do vyčerpání volné kapacity spojů.
Žluté autobusy jezdí na lince do Splitu od pátku 26. května do 1. října 2017 a jedenkrát týdně spojují Českou republiku a Slovensko s chorvatským pobřežím.

TZ REGIOJET