Výletními retro busy po krásách Čech
Spolek autobusových nadšenců Veteráni dopravní techniky a Centrální dispečink autobusové přepravy rozjíždějí na letošní prázdniny tři zbrusu nové „V“ výletní linky RETRO busů z Prahy, určené pro výletníky i běžné cestující - výletní, víkendovou a večerní.

Pátek, 30. červen 2017, rebus
Od 30.června až do 2.září mají zájemci možnost využít nabídku výletů retro busy.

Výletní linky RETRO busů z Prahy jsou určené pro výletníky i běžné cestující - u vybrané linky se rozbalí INTERAKTIVNÍ verze barevného letáku, kde si dále lze klikat na cokoli, co je zvýrazněno zeleně a podtrženo - zobrazí se VEŠKERÉ detaily kteréhokoli z 80 cílů.
Výletní linka (V1) přes Konopiště a Jemniště do Ledče nad Sázavou sveze cestující za 33 turistickými cíli - do 11 muzeí, na 5 zámků, 3 hrady a do 2 pivovarů, víkendová linka (V2) přes Tábor a Jindřichův Hradec do Třeboně za 24 kulturními akcemi v Jižních Čechách a večerní linka (V3) na zámek Konopiště za 22 interprety různých žánrů v rámci 4 hudebních akcí v podzámčí.

Na palubě
RETRO busů se setkáte s prodejem chlazeného benešovského piva Ferdinand, limonád a drobných pochutin a možná vás překvapí občasné muzicírování. Za až 80 atrakcemi cestující povezou autobusy z let 1982 - 1989 Housenka, Pepík a Aerovka. Linky jsou součástí běžné meziměstské dopravy za obvyklé jízdné od 15 do 150 Kč. Děti do 14 let  vč. se svezou za polovic či do 5 let zdarma, slevu získají i ZTP. 
Bližší info a místenky na www.RETRO-BUS.cz
Jízdenky lze zakoupit ve všech kancelářích AMSBUS a na eShopu amsbus.cz i přes vyhledávač spojení IDOS.cz

zdroj: CDAP

Aerovka
Pepik
Housenka