Busworld India 2018 bude zaměřen na mezinárodní inovace
Osmý ročník kongresu Busworld Indie - největší mezinárodní výstavy B2B pro autobusovou a autokarovou dopravu se bude konat od 29. do 31. srpna 2018 v BIEC v Bangalore.
Úterý, 04. červenec 2017, rebus

V roce 2016 Busworld India přivítal 72 vystavovatelů z 9 zemí. Ti představili své nejnovější výrobky a výzkumné projekty na ploše více než 7 000 metrů čtverečních výstavního prostoru. Více než 4 000 profesionálů a zástupců médií navštívilo veletrh během 3 dnů. Akce poskytla možnost vidět nejnovější modely autobusů, autokarů a komponentů největších tuzemských i zahraničních výrobců.

Stejně jako poslední ročník v roce 2016, akademie Busworld znovu pořádá tento kongres a a zve mezinárodní i domácí odborníky, aby hovořili o tématech relevantních pro místní indický trh s autobusy a autokary. Hlavním zaměřením bude inovace. Akce je také otevřena pro partnery.

Přesun z Mumbai do Bangalore v roce 2016 se ukázal jako úspěšný. Přinesl zvýšení výstavních prostor, větší počet výrobců vozidel a v neposlední řadě i větší počet návštěvníků. Busworld tedy zůstává v Bangalore.

Busworld propaguje všechny své vystavovatele po celém světě prostřednictvím různých offline a online komunikačních kanálů a stává se celosvětovou platformou pro výměnu informací. Tento svůj přínos hodlá dále posilovat.

Zdroj: Busworld