Komplexní poradenské služby pro dopravní řešení s alternativními pohony
Jednou z oblastí, na které se MAN soustředí na cestě k dopravě bez emisí, jsou trucky a autobusy poháněné elektrickou energii z baterií. V budoucnu bude společnost podporovat provozovatele těchto vozidel prostřednictvím komplexní poradenské služby.
Další
Společnost MAN Truck & Bus rozšiřuje paletu svých služeb o poradensví.
Čtvrtek, 09. březen 2017, rebus

Dopravci a provozovatelé vozových parků se na cestě od "nízké úrovně emisí" k "nulovým emisím" potýkají s problémy, které sahají nad rámec vozidla. S cílem poskytnout těmto zákazníkům největší možnou podporu vytvořil MAN Truck & Bus speciální tým konzultantů pro individuální dopravní řešení, která nabízejí maximálně hospodárný provoz. Kromě samotného vozidla nové konzultační služby budou zahrnovat otázky infrastruktury a spotřeby elektrické energie jakož i oblast údržby a koncepce vozového parku.

"Jelikož poskytujeme individuální konzultace a rady, každý zákazník má možnost vybrat si jakékoliv prvky z palety našich služeb. Například můžeme využít naše modelové programy, které asistují při plánování trasy nebo při sestavování a rozvržení depa, "vysvětluje Stefan Sahlmann, který vede tým konzultantů v MAN Truck & Bus. Portfolio služeb pokrývá celé spektrum využití nákladních vozidel i autobusů - od provozu a infrastruktury až po servis a údržbu.

Tým konzultantů MAN Truck & Bus se specializuje na alternativní pohony a poskytuje:

• Individuální poradenství pro dopravní společnosti a provozovatele vozových parků

• Podporu v oblasti provozu a infrastruktury i při servisu a údržbě

Zdroj a více informaci: MAN