Nové servisní a obchodní zázemí společnosti MAN Truck & Bus
Foto MAN Truck & Bus
Další
Čtvrtý vlastní MAN Truck & Bus servis v České republice byl slavnostně otevřen 6.11.2015 v Postřižíně.
Neděle, 15. listopad 2015, dabra
Servisní sentrum bylo otevřeno za účasti významných hostů. Nový značkový servis nákladních vozidel a autobusů MAN/Neoplan v České republice v katastru obce Postřižín nedaleko Prahy, u sjezdu z dálnice D8 nabízí veškeré servisní a opravárenské práce s výjimkou lakování. Nové servisní a prodejní zázemí MAN Truck & Bus Czech Republic, s.r.o. se rozkládá na ploše více než 15 000 m2, zastavěná plocha má 2000 m2. Celkové investice dosáhly hodnoty téměř pět milionů eur. Vlastní vybavení servisu nejmodernější technikou odpovídající standardu MAN bylo pořízeno za více než 700 000 eur. Čtvrtý vlastní značkový servis MAN zřídil v první fázi dvacet jedna nových pracovních míst (z toho 12 mechaniků), která se postupně rozrostou až na třicet šest (z toho 25 mechaniků).

„Nabízíme vždy ucelené, kompletní řešení zákaznického požadavku, které vyplňují a realizují naši vysoce kvalifikovaní odborníci. Servisní a obchodní zázemí MAN Truck & Bus Center Postřižín je jedním z těch míst, kde naši zákazníci naleznou právě komplexní řešení svých dopravních požadavků a byznys plánů,“ uvedl jednatel a generální ředitel společnosti MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. Jochen Modl.

V novém servisním zázemí vozidel MAN je k dispozici desítka servisních stání, dvě stání diagnostická a místo pro mytí vozidel. Kromě servisu vlastních vozidel MAN nabízí nové servisní středisko též opravy přípojných vozidel. Služba, probíhající na jednom místě, ušetří čas zákazníkům a provozovatelům dopravních souprav. Vedle vlastního servisního zázemí v MAN Truck & Bus Center Postřižín zřízeno též obchodní zázemí pro prodej nových i ojetých autobusů, nákladních, užitkových a speciálních vozidel MAN.

Z TZ MAN Truck & Bus
Společnost MAN Group dosáhla v roce 2013 obratu 15,7 miliard Eur. Je výrobcem a dodavatelem nákladních vozidel, autobusů, vznětových motorů, turbo techniky a speciálních převodových zařízení. Společnost MAN zaměstnává celosvětově 53 500 zaměstnanců.
Foto MAN Truck & Bus
Foto MAN Truck & Bus
Foto MAN Truck & Bus
Foto MAN Truck & Bus
Foto MAN Truck & Bus
Foto MAN Truck & Bus
Foto MAN Truck & Bus
Foto MAN Truck & Bus
Foto MAN Truck & Bus
Foto MAN Truck & Bus
Foto MAN Truck & Bus
Foto MAN Truck & Bus