S luxusními doubledeckery Setra do Švýcarska s komfortem Nobless Class
Foto Nobless Line
Další
se můžete vydat od letošního léta. Pravidelné každodenní spojení dvoupodlažními "restaurant" busy z Prahy do St.Gallenu, Zürichu a Bernu.
Sobota, 18. červenec 2015, dabra
Začátkem července letošního roku otevřela společnost Nobless Line se svými mimořádně luxusními dvoupodlažními restaurant busy pravidelné každodenní spojení z Prahy do St.Gallenu, Zürichu a Bernu. Exklusivní doubledeckery s nadstandardní výbavou nabízejí vedle cestovní zóny Nobless Class v patře také restaurant v přízemí s palubním personálem a toaletou na úrovni luxusního hotelu. Cestování těmito originálními vozy nabízí nejen možnost kvalitativně výrazné alternativy ke stávajícím autobusovým linkám, ale komfortem, cenou a časovou dispozicí také leteckému spojení. Je zajištěna časová návaznost na vlaky ČD (Brno, Ostrava, Košice). Velmi zajímavé je toto spojení i pro cestující z Plzně.

Všechny dvoupodlažní autokary Setra procházejí vždy před nasazením do provozu originální úpravou interiéru. Speciálně navržená a vyrobená pohodlná a polohovatelná kožená křesla - výbava všech autobusů je identická - poskytují dostatek prostoru i pro cestující vyšší než průměrné výšky. Designově navržené restauranty s nádechem "retro" s obsluhou a zajímavou nabídkou jídel v přízemí autobusů přinášejí klid a pohodu ve spojení s nevšedním cestovním zážitkem. Všechny autobusy jsou vybaveny špičkovou technologií stabilizovaného příjmu rychlého internetu WIFI i množstvím individuálních TV nad sedadly.

Autobusy Setra, vyrobené na zakázku v německém Ulmu, jsou po každé cestě zkontrolovány ve značkovém servisu R.A.Z. busservis.

"Společnost Nobless Line provozuje a vlastní nejdražší a nejluxusnější autobusy evropského formátu, za rodinné stříbro však považujeme především všechny naše posádky, které se nepřetržitě starají o bezpečnost, pohodlí a spokojenost cestujících, " říká majitel společnosti Nobless Line Petr Čáp, který je také autorem a realizátorem konceptu originálních interiérů restaurant busů.

TI Nobless Line®
Foto Nobless Line
Zdroj: Nobless Line