Anvi Trade oslavilo 20 let bezpečnostních protiskluzových podlahovin Altro v ČR
Prezentace. Jan Zahradníček a Libor Andrlík. Foto ANVI TRADE
Další
Za dvacet let bylo dodáno přes 1,5 miliónu m2 protiskluzových podlahovin ALTRO do 28630 autobusů, trolejbusů, tramvají, vagonů metra a železnice.
Úterý, 24. březen 2015, dabra
18.března 2015 se konalo v v Martinicích setkání obchodních partnerů společnosti ANVI TRADE u příležitosti výročí dvaceti let dodávek protiskluzových podlahových krytin ALTRO do oblasti transportu - hromadné přepravy osob. Na tuto akci byli pozvání klíčoví zákazníci z řad výrobců vozidel, jejich provozovatelů a dopravců.

V úvodní části setkání jednatel firmy ANVI TRADE s.r.o. Libor Andrlík prezentoval několik důležitých milníků z historie firmy, kdy začínala s pouhými dvěma spolupracovníky na palubě (a zároveň zakladateli společnosti), přes její současný stav, který čítá 41 zaměstnanců. Prezentace byla zakončena pohledem do budoucna, zejména na téma nových materiálů, trendů a technologií v transportním segmentu. Jan Zahradníček, obchodní zástupce podlahovin ALTRO pro dopravní sektor, prezentoval průřez produkty Altro Transflor od historicky první dodávky těchto podlahovin do vozidel v ČR. Ta úplně první se uskutečnila do DP Brno pro trolejbusy Škoda 14 Tr. Dále představil technické a technologické informace jak o těchto nejstarších pružných protiskluzových podlahovinách, tak i o žhavých novinkách. Mezi představenými novinkami byly podlahoviny ALTRO Figura a Icon (viz obr.)

20 let prodeje podlahovin ALTRO v oblasti transportu

Od roku 1995 bylo v ČR v dopravních prostředcích uplatněno celkem 1 543 385 m2 protiskluzových podlahovin ALTRO všech typů, což představuje:
  • 28 630 autobusů, trolejbusů, tramvají, vagonů metra a železnice
  • 4 900 sanitek
  • 36 000 výtahů

V rámci oslav zúčastnění absolvovali exkurzi do areálu vodního díla Orlík. Dopravními prostředky pro cestu k Orlíku byla historická vozidla Škoda 706 RTO LUX a Škoda ŠL 11. V rámci exkurze se účastníci mohli seznámit nejen se samotnou hrází, ale zejména i s vodní elektrárnou. Účastníci setkání také v rámci programu mohli absolvovat předváděcí jízdy automobily Mercedes-Benz, projížďku s vozítkem Velorex nebo závodní jízdy terénních bugin na čas.

V rámci večerního programu byli jednak vyhodnoceny celodenní soutěže o ceny, ale zejména jako vrchol celého dne provedena dražba mopedu Stadion. Výtěžek z této dražby putoval na konto Kojeneckého ústavu při fakultní nemocnici Krč.

"Chceme velice poděkovat všem zákazníkům za účast na vydařené akci, která oslavila dvacetileté působení podlahovin Altro v ČR v oblasti transportu. Jejich přízeň je pro nás hybnou silou k dalšímu rozvoji. Chceme nadále poskytovat našim zákazníkům vždy tu nejvyšší kvalitu, technologickou špičku v oboru bezpečnostních protiskluzových PVC podlahovin a nadstandardní služby v poradenství a servisu," říká Libor Andrlík, jednatel firmy ANVI TRADE.

Zdroj: ANVI TRADE
Novinky: Vlevo nahoře Figura – vzor Fireworks (Altro figura laser), vlevo dole ICON, vpravo Figura – vzor Carpet (Altro figura buckingham). Zdroj ANVI TRADE
Foto ANVI TRADE
Foto ANVI TRADE
Trofeje pro vítěze. Foto ANVI TRADE
Z doprovodného programu. Foto ANVI TRADE