Ze slavnostního otevření servisního střediska Scania v Jihlavě
© BUSportál
Další
v sobotu 5.7.2014. Doplněny informace z tiskové zprávy.
Pondělí, 14. červenec 2014, dabra
Společnost Scania Czech Republic, s.r.o. v letošním roce slaví 20 let své existence

Scania Czech Republic slaví 20 let

a jako dárek k narozeninám dala svým zákazníkům i zaměstnancům nový servis v Jihlavě v průmyslové zóně Hruškové Dvory. Moderní zázemí nahradilo dosavadní provozovnu na Brněnské ulici z roku 2002. Scania tak v České republice pokračuje v rozvoji a modernizaci své servisní sítě, momentálně čítající osmnáct servisních míst.

Stavební práce na novém servisu začaly v říjnu 2013 v průmyslové části města – v Hruškových Dvorech. Scania tímto krokem vyšla vstříc svým zákazníkům - nejen že byl servis přesunut z centra města do lépe přístupné průmyslové oblasti nedaleko dálnice D1, ale též se zvýšila kapacita servisu. Současný areál se rozkládá na ploše 10.000 m2 a samotný servis disponuje jednou montážní jámou a pracovní plochou pro opravy šesti vozidel.

Po deseti měsících příprav a stavebních prací byl nový servis spadající pod dealerství Jižní Čechy slavnostně otevřen a hned prošel nemalou zatěžkávací zkouškou. Hostil totiž české finále soutěže Young European Truck Driver 2014 pro profesionální řidiče do 35 let.

Českým šampionem Young European Truck Driver 2014 je Michal Kyral

Kulisu vytvořily desítky věrných zákazníků značky Scania, které v Jihlavě osobně přivítali nejvyšší představitelé společnosti: Peter Hornig (generální ředitel Scania CER), Peter Berner (finanční ředitel Scania CER), Radek Liška (ředitel poprodejních služeb Scania CER), Attila Vendégh (ředitel marketingu a komunikace Scania CER) a Marián Černoch (obchodní ředitel Scania Czech Republic, s.r.o.).

Ředitel dealerství Jižní Čechy Martin Plachý sdělil: „Od 1. září tohoto roku chystáme rozšíření otevírací doby o neděli, takže naše služby budou dostupné sedm dní v týdnu. V místě tohoto servisu je možno objednat nejen kvalitní servisní služby pro vozidla včetně vozidel přípojných, ale i zakoupit nová i ojetá vozidla a rovněž vozidla pronajmout."

Z TZ Scania
Vše proběhlo v rámci toho, že letos Scania Czech Republic slaví 20 let.
© BUSportál
© BUSportál
© BUSportál
© BUSportál
© BUSportál
© BUSportál
© BUSportál
© BUSportál
© BUSportál
© BUSportál
© BUSportál
© BUSportál