Fotografická soutěž veletrhu CZECHBUS 2013: Autobus a povodně
Neexistuje snad flexibilnější hromadný dopravní prostředek, který by tak operativně a přitom jednoduše dokázal pomoci při výjimečných situacích, jakými jsou současné povodně, než je autobus.
Úterý, 04. červen 2013, dabra
Autobus nahrazuje vlak i metro, autobus sváží evakuované občany, autobus poslouží jako malý náklaďák, autobus projede tam, kde jiní nestačí…

Tento výčet ale určitě není úplný! Rádi bychom zaznamenali autobus nebo související infrastrukturu (zastávky, nádraží, ...) ve výjimečných nebo jen zajímavých chvílích.

Proto Incheba Praha jako pořadatel veletrhu CZECHBUS ve spolupráci s mediálním partnerem BUSportál vyhlašují soutěž o nejzajímavější "busovou" fotografii v situacích, které přinášejí současné povodně.

Nejlepší příspěvky budou vystaveny na veletrhu CZECHBUS v listopadu 2013 v Průmyslovém paláci Výstaviště v Praze – Holešovicích. Tři autoři nejlepších fotografií, které v anketě vyberou samotní návštěvníci veletrhu, obdrží ceny od Incheby Praha, BUSportálu a vystavovatelů. Všechny vystavované snímky i další nejzajímavější budou po skončení veletrhu CZECHBUS zveřejněny na BUSportálu.
Soutěž začíná tímto okamžikem vyhlášení. Uzávěrka soutěže je 30. 6. 2013. Na adresu: braunova@svt.cz nebo j.novotny@incheba.cz zasílejte své fotografie autobusů či snímků se související tématikou v „povodňové“ situaci. Každou fotografii doplňte popisem situace, místa a datem pořízení snímku. Předpokládáme maximálně 10 fotografií, jedna nejvíce 5 MB. Více fotografií než jednu zasílejte přes úložiště např. www.uschovna.cz. Každý mail s fotografiemi opatřete kontaktními údaji o sobě, vč. Vaší kontaktní mailové adresy
CZECHBUS a BUSportál